Vmax Hrvatska

Forum Udruge Vmax Vozača Hrvatske - croVmax

Početna stranicaPočetna stranica  CalendarCalendar  PortailPortail  GalleryGallery  FAQFAQ  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  ČlanstvoČlanstvo  Korisničke grupeKorisničke grupe  Login  

Share | 

Vmax auspuh-topovi

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Autor/icaPoruka
mach

Broj postova : 107
Registration date : 18.05.2008

PostajNaslov: Vmax auspuh-topovi   ned svi 18, 2008 11:50 am

Pozdrav...novi sam ovdje, ali znaju me neki Maxeri(Olivera, Ranko...) sa moto susreta u Osijeku prosle godine...
e sad...trebao bi zadnje topove za vmax 96g(145ks)....naruceni su Supertrapp-ovi jos u 1.mj i nikako da stignu tako da sam odlucio potraziti ovim putem ako netko ima ili zna da netko prodaje...bilo bi pozeljno da su otovreni i da nisu original nego neke prerade
[Vrh] Go down
Korisnički profil
ranko
CroVmax
CroVmax

Broj postova : 426
Registration date : 24.05.2007

PostajNaslov: Re: Vmax auspuh-topovi   ned svi 18, 2008 12:50 pm

Pozdrav Ivane,

dao bih ja svoje marvinge u prodaju...250€

Evo par slika
http://picasaweb.google.com/rzubonja/VMaxMarving

Nego daj reci kako si prosao sa osiguranjem nakon sudara, i daj par slika od maxa...
[Vrh] Go down
Korisnički profil
mach

PostajNaslov: Re: Vmax auspuh-topovi   pon svi 19, 2008 1:04 am

ej bok Ranko...kako si?...nisu losi Marvinzi samo me zanima kakav zvuk daju Very Happy ...jesu to otvoreni ili?...javim se sutra kad se dogovorim sa mehanicarom jer on je narucivao one supertrapove...a sto se tice osiguranja dobio sam 8000kn za tjelesne ozljede i 20000 za motor tako da sam zadovoljan,,,motor i nije tako ostecen..masina nije dobila nista jer ima bullbarove...mijenjam auspuhe, korman, ruckice, retrovizore,zmigavce,jos neke stvarcice i farbam ga u novu boju...samo se jos nisam odlucio u koju Rolling Eyes ...ako imas prijedlog reci cheers
[Vrh] Go down
Korisnički profil
mach

PostajNaslov: Re: Vmax auspuh-topovi   pon svi 19, 2008 1:08 am

slika nemam ali imam isjecak iz novina,,,uramit cu to Laughing ... btw a zasto prodajes Marvinge Question
[Vrh] Go down
Korisnički profil
ranko
CroVmax
CroVmax

PostajNaslov: Re: Vmax auspuh-topovi   pon svi 19, 2008 2:39 am

mach je napisao/la:
slika nemam ali imam isjecak iz novina,,,uramit cu to Laughing ... btw a zasto prodajes Marvinge Question

Stavio bih 4u1....

A boja???Ja bih stavio obicnu crnu (ne metallic), ide uz ramu lijepo
[Vrh] Go down
Korisnički profil
mach

PostajNaslov: Re: Vmax auspuh-topovi   pon svi 19, 2008 9:40 am

aj mi ostavi broj mobitela pa ti se javim za auspuhe...a sto se tice boje ja sam mislio da bude mat crni(kao na HD NIGHT ROD) ili tamno perla ljubicasti..onako da se tek na suncu presijava u tamno ljubicasto a inace izgleda ko crni...
[Vrh] Go down
Korisnički profil
ranko
CroVmax
CroVmax

PostajNaslov: Re: Vmax auspuh-topovi   pon svi 19, 2008 9:46 am

mach je napisao/la:
aj mi ostavi broj mobitela pa ti se javim za auspuhe...a sto se tice boje ja sam mislio da bude mat crni(kao na HD NIGHT ROD) ili tamno perla ljubicasti..onako da se tek na suncu presijava u tamno ljubicasto a inace izgleda ko crni...

imas PM
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Mrs.O
CroVmax
CroVmax

Broj postova : 253
Registration date : 23.05.2007

PostajNaslov: Re: Vmax auspuh-topovi   pon svi 19, 2008 9:51 am

Pozdrav mach cheers
Slušaj, toliko si već u điru sa nama da mislim da bi bilo u redu da se napokon učlaniš i u udrugu i na taj način zabilježiš u povijest crovmaxa i to u njenim samim začecima . Šta kažeš, cijena je samo 150 kuna ?

Nije mi baš jasno iz tvojih postova ali mi izgleda da ostaješ ipak na maxu ? Ovu boju crno pa na svijetlu ide na ljubičasto ima Širli, prekrasna je.
[Vrh] Go down
Korisnički profil http://www.vmax.hr
ranko
CroVmax
CroVmax

PostajNaslov: Re: Vmax auspuh-topovi   pon svi 19, 2008 9:52 am

Meni se osobno to presijavanje ne svidja...nekako mi max nije sminkerska pila...vise bi morao biti 'muska' pila :-)...(izvini Mrs.O)

Uglavnom svakako mat crna po meni ako vec biras izmedju te dvije.
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Mrs.O
CroVmax
CroVmax

PostajNaslov: Re: Vmax auspuh-topovi   pon svi 19, 2008 10:44 am

ranko je napisao/la:
Meni se osobno to presijavanje ne svidja...nekako mi max nije sminkerska pila...vise bi morao biti 'muska' pila :-)...(izvini Mrs.O)

Max može biti što ono što želiš od njega, zar ne ? Ovisi jesi li više umjetnička duša ili si ipak malo "siroviji" ... (izvini Ranko) Cool
[Vrh] Go down
mach

PostajNaslov: Re: Vmax auspuh-topovi   pon svi 19, 2008 2:08 pm

Mrs.O je napisao/la:
ranko je napisao/la:

Max može biti što ono što želiš od njega, zar ne ? Ovisi jesi li više umjetnička duša ili si ipak malo "siroviji" ... (izvini Ranko) Cool

ma ja sam sirova umjetnicka dusa Twisted Evil ...a sto se tice maxa-da,ostajem zasad na njemu i cekam novi model cyclops ...mislio sam da ce izaci ove godine ali izgleda da ipak spremaju za 2009...a sto se tice uclanjenja moze nije problem...samo sto ja bas nisam jahac na duge staze-vise volim lokalno vozikanje Sleep tako da vam necu biti od koristi na putovanjima duzim od 100-200km Razz
[Vrh] Go down
Korisnički profil
mach

PostajNaslov: Re: Vmax auspuh-topovi   pon svi 19, 2008 2:22 pm

hej Ranko...nisam siguran da cu uzimati Marvinge jer mi ovaj kaze da ce moji stici svaki cas(dan Mad )...a to mi govori vec mjesec dana i cekam vec par mjeseci...pa reko aj sacekacu jos malo onda...kao stizu iz Japana pa dok se ne skupi dovoljna kolicina robe za isporuku zbog troskova prijevoza treba cekati...inace trebaju mi samo zadnji topovi ne cijeli auspuh- narucio sam Supertrapp neki koji zavrsava u dvije cijevi svaki na kraju..sta ja znam...ovaj mi je pokazao neku sliku ali ja ju ne mogu naci na internetu...sta ti mislis jel to valja sta...kakav zvuk bi trebao imati(to mi je jako bitno Twisted Evil )
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Mrs.O
CroVmax
CroVmax

PostajNaslov: Re: Vmax auspuh-topovi   pon svi 19, 2008 3:43 pm

mach je napisao/la:

ma ja sam sirova umjetnicka dusa Twisted Evil ...a sto se tice maxa-da,ostajem zasad na njemu i cekam novi model cyclops ...mislio sam da ce izaci ove godine ali izgleda da ipak spremaju za 2009...a sto se tice uclanjenja moze nije problem...samo sto ja bas nisam jahac na duge staze-vise volim lokalno vozikanje Sleep tako da vam necu biti od koristi na putovanjima duzim od 100-200km Razz

Nikad ne reci nikad, uostalom barem iskreno priznaješ da nećeš moći , dok neki pronalaze različita opravdanja, kao npr. koljeno mi je u klincu, na infuzijama sam , vrti mi se u glavi, moram na CT .., posudio prijateljiu pa mi razbio max .. i sli. nažalost Neutral Smile Mad Razz

Trenutno imam 4 potencijalna croVmaxera. Jedan talijan, jedan talijan koji živi u Istri, jedan naš sa Visa i sada eto ti. Pa da vidimo koji je najhrabriji Razz
[Vrh] Go down
kill_bill
CroVmax
CroVmax

Broj postova : 280
Registration date : 29.02.2008

PostajNaslov: Re: Vmax auspuh-topovi   pon svi 19, 2008 4:24 pm

...svaka cast capo, do kraja ove godine ce svi maxevi iz bloga biti croVmax!!!
[Vrh] Go down
Korisnički profil
mach

PostajNaslov: Re: Vmax auspuh-topovi   ned svi 25, 2008 6:48 pm

Pozdrav svima jos jednom,

Samo da se pohvalim da sam nabavio topove-necu reci od koga je Razz samo cu reci da su Marvinzi cheers ...e sad trebao bih jos i prednje grane auspuha pa ako netko prodaje ili zna nekoga bio bih jako zahvalan cheers .....
PS-- POZDRAV RANKO-(lijepe su ti i grane..tako bi lijepo stajale na mom lol!
[Vrh] Go down
Korisnički profil
ranko
CroVmax
CroVmax

PostajNaslov: Re: Vmax auspuh-topovi   pon svi 26, 2008 11:16 am

mach je napisao/la:

PS-- POZDRAV RANKO-(lijepe su ti i grane..tako bi lijepo stajale na mom lol!

Ma rijesiti cemo mi tebi grane samo da ti onaj mufljuz pocne raditi motor...
[Vrh] Go down
Korisnički profil
mach

PostajNaslov: Re: Vmax auspuh-topovi   pon svi 26, 2008 11:46 am

pa ne moze bez grana Sad ...trebo bi mu danas javit da li da salje u zg moje stare ili cu mu ja nabavit neke druge...ali ja vise ne mogu cekati Mad
[Vrh] Go down
Korisnički profil
mach

PostajNaslov: Re: Vmax auspuh-topovi   uto svi 27, 2008 12:33 am

Mrs.O je napisao/la:
Pozdrav mach cheers
Slušaj, toliko si već u điru sa nama da mislim da bi bilo u redu da se napokon učlaniš i u udrugu i na taj način zabilježiš u povijest crovmaxa i to u njenim samim začecima . Šta kažeš, cijena je samo 150 kuna ?

bi ja ali mi Ranko za toliko nece spustiti cijenu Laughing ...a ja sve ulozio na burzu jocolor
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Vmax auspuh-topovi   

[Vrh] Go down

Vmax auspuh-topovi
Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» mala pomoc za auspuh
» P: NOVI auspuh 4-2-2 lonac FIAT- ZASTAVA