Vmax Hrvatska

Forum Udruge Vmax Vozača Hrvatske - croVmax

Početna stranicaPočetna stranica  CalendarCalendar  PortailPortail  GalleryGallery  FAQFAQ  PretražnikPretražnik  RegistracijaRegistracija  ČlanstvoČlanstvo  Korisničke grupeKorisničke grupe  Login  

Share | 

Rukka Jakne i Hlace 30% ispod cijene....

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Autor/icaPoruka
ranko
CroVmax
CroVmax

Broj postova : 426
Registration date : 24.05.2007

PostajNaslov: Rukka Jakne i Hlace 30% ispod cijene....   pet svi 16, 2008 2:59 pm

Jel zanima koga???

Tip mi daje pod racun za Maxa rukka hlace i jakne raznih velicina, isle bi za 30% manje nego u ducanu.

Pa ako koga zanima nek javi.

Samo za info, to su jakne u rangu 600-900€, hlace cca 400€ (cijene u ducanu).
[Vrh] Go down
Korisnički profil
rako
CroVmax
CroVmax

Broj postova : 21
Registration date : 13.10.2007

PostajNaslov: Re: Rukka Jakne i Hlace 30% ispod cijene....   sub svi 17, 2008 5:21 pm

Ranko....

Ti ces jos malo I proteze za koljena prodavat :-) ....
[Vrh] Go down
Korisnički profil
rako
CroVmax
CroVmax

PostajNaslov: Re: Rukka Jakne i Hlace 30% ispod cijene....   sub svi 17, 2008 5:22 pm

Rankoooooo sunce li ti zarkoooo

jel proslo koljeno ?

Jesi napravio koji deal za pilu ?? Decko iz Nove Gradiske Marinko zvuci 100% o.k ! Vrijedilo bi ga imati u klubu :-)
[Vrh] Go down
Korisnički profil
ranko
CroVmax
CroVmax

PostajNaslov: Re: Rukka Jakne i Hlace 30% ispod cijene....   sub svi 17, 2008 8:31 pm

Je koljeno je skoro proslo....a marinko bio kod mene, gledao i vozio pilu. Kaze da je OK i da hoce trgovati, samo sam ja malo neodlucan....

Sta da radim sa tako skupim jaknama koje nitko nece jer su skupe i sa tolikim popustom.

Zvali su jos neki pa cu pricekati da li netko hoce izvaditi kes za bike.

Nakon jos jednog razgovora i preracunavanja ispada da meni Marinko daje 3000€ jakni za 1700€ motora te tako popust za croVmaxere moze iznositi i 40%...

Koje su ovo triper kombinacije...
[Vrh] Go down
Korisnički profil
kill_bill
CroVmax
CroVmax

Broj postova : 280
Registration date : 29.02.2008

PostajNaslov: Re: Rukka Jakne i Hlace 30% ispod cijene....   sub svi 17, 2008 10:53 pm

... oces mjenjat maxa za 6 tona krumpira??? imam sleper viska, pa ako ti pase.. dam ga po nabavnoj cijeni 7 kn/kg, tako da smo sa cijenom tu negdje.. a za crovmaxere mozes napravit i popust... Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

salim se, neznam za te jakne, jer realno gledano za te novce kupis jaknu kakvu hoces... po meni, dobro razmisli..

prodajes zadnju felgu?? how much?? bounce bounce
[Vrh] Go down
Korisnički profil
ranko
CroVmax
CroVmax

PostajNaslov: Re: Rukka Jakne i Hlace 30% ispod cijene....   ned svi 18, 2008 12:46 am

kill_bill je napisao/la:

Oces platit sta sam ja dao???
[Vrh] Go down
Korisnički profil
kill_bill
CroVmax
CroVmax

Broj postova : 280
Registration date : 29.02.2008

PostajNaslov: Re: Rukka Jakne i Hlace 30% ispod cijene....   ned svi 18, 2008 3:03 am

ranko je napisao/la:
kill_bill je napisao/la:

Oces platit sta sam ja dao???

ocu.. daj mi broj moba, pa ti se javim.. da si dosao u umag, davio bi te i tamo.. cheers cheers cheers
[Vrh] Go down
Korisnički profil
ranko
CroVmax
CroVmax

PostajNaslov: Re: Rukka Jakne i Hlace 30% ispod cijene....   ned svi 18, 2008 9:00 am

E pajdo da sam ja mogao u Umag nitko sretniji od mene...poslao sam ti mail na gsavcic@net.hr
[Vrh] Go down
Korisnički profil
rako
CroVmax
CroVmax

PostajNaslov: Re: Rukka Jakne i Hlace 30% ispod cijene....   ned svi 18, 2008 8:11 pm

Ranko ...

Ja mjenjam papagaja za dobru sevu :-) !!!

Ma rekao sam ti ja odmah kad smo se culi u vezi te "trampe" zaglaviti ces sa jaknama a motor je dobar i nemas potrebu ici na trampu i takve sheme!!! A cuj ako kill_billi daje toliko krumpira ....ja znam ko ce kupiti pomfree .... e sad samo treba izracunati koliko kosta ulje, plin i neka kuharica da se ispece pun kurac tona krumpira :-) ..... eeeeee da i netko ko ce to sve i narezat ...jebig a...amortizacije se mora uracunati !!!!
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Rukka Jakne i Hlace 30% ispod cijene....   

[Vrh] Go down

Rukka Jakne i Hlace 30% ispod cijene....
Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» koji hladnjak pod abarth branik?
» Cijene fićeka
» Uvijanje "poda" ispod nogu prilikom kocenja