Vmax Hrvatska

Forum Udruge Vmax Vozača Hrvatske - croVmax

Početna stranicaPočetna stranica  CalendarCalendar  PortailPortail  GalleryGallery  FAQFAQ  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  ČlanstvoČlanstvo  Korisničke grupeKorisničke grupe  Login  

Share | 

regler

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Autor/icaPoruka
Skiper
CroVmax
CroVmax

Broj postova : 75
Registration date : 02.04.2008

PostajNaslov: regler   sri tra 02, 2008 10:53 pm

Evo ovako sam i došao do Vas što po internetu tražim regler. Ima li netko ili zna gdje ga povoljnije nabaviti?
Postoje dva modela do 95 i 96 i noviji. Ovaj drugi je navodno bolji samo ne znam da li paše (po slikama izgleda da su rupe na istim mjestima) stariji je 900 , a noviji 1400 kn - U USA ih ima za 100$ ali čini mi se da to predugo traje kakva su vam iskustva s ebay-om?
Pozdrav i hvala.
[Vrh] Go down
Korisnički profil
kill_bill
CroVmax
CroVmax

Broj postova : 280
Registration date : 29.02.2008

PostajNaslov: Re: regler   čet tra 03, 2008 3:32 am

Skiper je napisao/la:
Evo ovako sam i došao do Vas što po internetu tražim regler. Ima li netko ili zna gdje ga povoljnije nabaviti?
Postoje dva modela do 95 i 96 i noviji. Ovaj drugi je navodno bolji samo ne znam da li paše (po slikama izgleda da su rupe na istim mjestima) stariji je 900 , a noviji 1400 kn - U USA ih ima za 100$ ali čini mi se da to predugo traje kakva su vam iskustva s ebay-om?
Pozdrav i hvala.

nisam 100% siguran da pase novi na stari, makar je motor u principu isti tako da ne vjerujem da su s godinama mjenjali regler.. moj savjet ti je da pogledas na talijanskom forumu V.M.O.A. ili Vmaniac tamo ima toga ko salate.. a sta se tice e-baya, nisam narucivao ali znam par ljudi koji jesu i nitko se do sada nije zalio, makar mislim da ce ti i iz amerike, 100$ + dostavato isto doci blizu 900 kn, a cekat ces, po meni bar 20-ak dana..

pozdrav..
[Vrh] Go down
Korisnički profil
ranko
CroVmax
CroVmax

Broj postova : 426
Registration date : 24.05.2007

PostajNaslov: Re: regler   čet tra 03, 2008 8:46 am

Ja sam svoj mijenjao i stavio na nagovor Njemackih Vmaxxera zamjenski regler 'Barth VGR200' i od kada sam ga instalirao zaboravio da imam bateriju/rotor/stator/regler.

Maxi je cak instalirao od R1 onaj sto se ne grije uopce pa je mozda to jos bolja solucija od originalnog.

Pogledaj malo na net-u...

http://imageevent.com/jkvmax/regulatorrectifier?z=2&c=4&n=1&m=24&w=4&x=0&p=8

A ako je tvoj bas ispustio dusu mozes privremeno mozda dobiti moj stari koji jos uvijek radi makar malo zajebava.
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Skiper
CroVmax
CroVmax

PostajNaslov: Re: regler   čet tra 03, 2008 12:48 pm

A ako je tvoj bas ispustio dusu mozes privremeno mozda dobiti moj stari koji jos uvijek radi makar malo zajebava.[/quote]

Ako može hvala jer majstor vjeruje da je 90% do reglera pa ako bi mi posudio da se ujedno i uvjerim da je do reglera dok mi dođe novi da ne stoji VMax u garaži. Odakle si?
Ja dolazim 9 i 10 . O4. u ZG pa možda bi se mogli naći ili na neki drugi način da ga dobijem?
Hvala.
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Skiper
CroVmax
CroVmax

PostajNaslov: Re: regler   čet tra 03, 2008 12:57 pm

ranko je napisao/la:

A ako je tvoj bas ispustio dusu mozes privremeno mozda dobiti moj stari koji jos uvijek radi makar malo zajebava.

Možeš li mi ostaviti kontakt mob pa ti se javim. Gdje si nabavio zamjenski regler?
Pozdrav.
Toni
099/2102706
[Vrh] Go down
Korisnički profil
ranko
CroVmax
CroVmax

PostajNaslov: Re: regler   čet tra 03, 2008 1:57 pm

Iz Osijeka sam, 098/1778403.

A zamjenski sam kupio na E-bayu.
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Skiper
CroVmax
CroVmax

PostajNaslov: Re: regler   čet tra 03, 2008 5:09 pm

OK, hvala,mislim da mi i kolega iz Osijeka dolazi pa da nekako on to pokupi u tebe.
Ima li puno preinaka na Barth regulatoru, nisam baš dobar sa strujom ,a i inače nadam se da neće biti kvarova jer ovdje ima jedan-dva relativno dobra majstora (neovlašteni ).
[Vrh] Go down
Korisnički profil
ranko
CroVmax
CroVmax

PostajNaslov: Re: regler   čet tra 03, 2008 5:35 pm

Nema puno preinaka, plus i minus na bateriju i tri zice direktno na stari utikac.
Vidi ovdje:

http://www.barth-elektronik.de/fahrzeugtechnik/laderegler/laderegler-vgr-200.html

malo skuplji nego sto sam ja platio....!?
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Mrs.O
CroVmax
CroVmax

Broj postova : 253
Registration date : 23.05.2007

PostajNaslov: Re: regler   pet tra 04, 2008 9:39 am

Skiper je napisao/la:
Pozdrav i hvala.
Pozdrav
Hajde već kad si ovdje reci jesi li ti još jedan novi vmaxer od onih 44 koje imam na vmax blogu ili jedan od već navedenih Very Happy
http://www.vmax.hr/html/vmax_blog.html
[Vrh] Go down
Korisnički profil http://www.vmax.hr
Skiper
CroVmax
CroVmax

PostajNaslov: Re: regler   pet tra 04, 2008 11:21 am

Vidim da si promijenila Zlatko-Marko -pa ja 8Toni) tako da sam ja već ubrojan#15. Pozdrav.
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Skiper
CroVmax
CroVmax

PostajNaslov: Re: regler   pet tra 04, 2008 11:22 am

Skiper je napisao/la:
8Toni)

(Toni)
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Skiper
CroVmax
CroVmax

PostajNaslov: Re: regler   pon tra 07, 2008 9:19 pm

Puno hvala Ranku koji mi je poslao na posudbu njegov regler, imaš pivu i čevape.
Pozdrav.
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Sponsored content

PostajNaslov: Re: regler   

[Vrh] Go down

regler
Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Alternator Fićo-Yugo