Vmax Hrvatska

Forum Udruge Vmax Vozača Hrvatske - croVmax

Početna stranicaPočetna stranica  CalendarCalendar  PortailPortail  GalleryGallery  FAQFAQ  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  ČlanstvoČlanstvo  Korisničke grupeKorisničke grupe  Login  

Share | 

MC Vukovi Livno

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Autor/icaPoruka
kill_bill
CroVmax
CroVmax

Broj postova : 280
Registration date : 29.02.2008

PostajNaslov: MC Vukovi Livno   pon kol 08, 2011 10:40 am

Evo vratili se sa susreta MC Vukovi, i moram reci da smo dobro nazuljali guzice.. Zao mi je sta nisam prije otvorio temu, mozda bi jos netko isao.. Uglavnom..

Sam susret je bio solidan, nista specijalno ali bolji od vecine "vecih" susreta kod nas.. Razlika je bila jedino u cijenama jer sam, moram priznati, ostao ugodno iznenadjen.. Pivo=1 bon=1 KM=3,80 Kn.. Popili smo 700 piva.. steta to propustit.. Naravno, janjetine smo se najeli za cijelu godinu.. Sve ukupno smo napravili cca 1600 km, od toga 850 u povratku, jer sam isao djir kroz Bosnu (Livno, Kupres, Bugojno, G. Vakuf, Prozor, Jablanica, Ostrozac, Mostar, Posusje), pa na GP Imotski.. Do Bugojna smo isli Moljac i ja zajedno a dalje Petra i ja sami.. Sve u svemu, bilo je odlicno i Livno ce sigurno biti u uzem izboru i slijedece godine..

Pozdrav CroVmaxerima.. cheers
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Mrs.O
CroVmax
CroVmax

Broj postova : 253
Registration date : 23.05.2007

PostajNaslov: Re: MC Vukovi Livno   pon kol 08, 2011 10:44 am

Ajmo slike ! ako nema slike ne priznajem .
[Vrh] Go down
Korisnički profil http://www.vmax.hr
kill_bill
CroVmax
CroVmax

PostajNaslov: Re: MC Vukovi Livno   uto kol 09, 2011 12:03 pm

[Vrh] Go down
Korisnički profil
Mrs.O
CroVmax
CroVmax

PostajNaslov: Re: MC Vukovi Livno   uto kol 09, 2011 4:45 pm

Jako lijepe slike. A jel ima zahvalnica ?
[Vrh] Go down
kill_bill
CroVmax
CroVmax

PostajNaslov: Re: MC Vukovi Livno   uto kol 09, 2011 6:15 pm

Naravno da ima.. Na susretu je bilo prijavljeno preko 250 klubova.. CroVmax je bio 6. prijavljeni ako se dobro sjecam.. Brz sam, sta ces.. Smile Uglavnom, zahvalnice su bez veze, nisu ni napisali ime kluba gore.. Mogli su se i malo bolje potrudit..
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Mrs.O
CroVmax
CroVmax

PostajNaslov: Re: MC Vukovi Livno   sri kol 10, 2011 9:36 am

Napiši Crovmax pa slikaj. Može ?
[Vrh] Go down
ranko
CroVmax
CroVmax

Broj postova : 426
Registration date : 24.05.2007

PostajNaslov: Re: MC Vukovi Livno   sri kol 10, 2011 2:12 pm

kill_bill je napisao/la:
Evo vratili se sa susreta MC Vukovi, i moram reci da smo dobro nazuljali guzice.. Zao mi je sta nisam prije otvorio temu, mozda bi jos netko isao.. Uglavnom..

Sam susret je bio solidan, nista specijalno ali bolji od vecine "vecih" susreta kod nas.. Razlika je bila jedino u cijenama jer sam, moram priznati, ostao ugodno iznenadjen.. Pivo=1 bon=1 KM=3,80 Kn.. Popili smo 700 piva.. steta to propustit.. Naravno, janjetine smo se najeli za cijelu godinu.. Sve ukupno smo napravili cca 1600 km, od toga 850 u povratku, jer sam isao djir kroz Bosnu (Livno, Kupres, Bugojno, G. Vakuf, Prozor, Jablanica, Ostrozac, Mostar, Posusje), pa na GP Imotski.. Do Bugojna smo isli Moljac i ja zajedno a dalje Petra i ja sami.. Sve u svemu, bilo je odlicno i Livno ce sigurno biti u uzem izboru i slijedece godine..

shit ja se taman vracao iz Splita sa godisnjeg...jos kontam dali da stanem......ma kontam da ionako nikog neznam...i produzim.... Sad

drugi put najavi...

ali mi je drago da si Moljca probudio iz zimskog sna... Very Happy
[Vrh] Go down
Korisnički profil
kill_bill
CroVmax
CroVmax

PostajNaslov: Re: MC Vukovi Livno   sri kol 10, 2011 2:57 pm

ranko je napisao/la:
kill_bill je napisao/la:

shit ja se taman vracao iz Splita sa godisnjeg...jos kontam dali da stanem......ma kontam da ionako nikog neznam...i produzim.... Sad

drugi put najavi...

ali mi je drago da si Moljca probudio iz zimskog sna... Very Happy

Sad bi te zadavio najradje!!! Ja sa mislio da si ti jos u Deutche, pa nisam ni zvao.. Bezveze.. Bar da smo se nasli negdje po putu na klopi..
[Vrh] Go down
Korisnički profil
mdobrin3
CroVmax
CroVmax

Broj postova : 54
Registration date : 14.08.2007

PostajNaslov: Re: MC Vukovi Livno   pet kol 12, 2011 9:00 am

moljac je aktivan i vozi se, ali sa najmlađim članom ovi malo stariji maxeri se ne voze ,klub bi trebali preimenovati u klub 100 km max. ili idemo kad nas žena pusti, meni je isto ali mene moja pusti ,a da ne pusti ja bi svejedno išo.
Ranko,mala šala jesi kupio dobar kišnjak. Dođi u nedelju u Pulu-Premanturu na roštilj časte slobodni vozači vmax
[Vrh] Go down
Korisnički profil
ranko
CroVmax
CroVmax

Broj postova : 426
Registration date : 24.05.2007

PostajNaslov: Re: MC Vukovi Livno   pet kol 12, 2011 12:23 pm

mdobrin3 je napisao/la:
moljac je aktivan i vozi se, ali sa najmlađim članom ovi malo stariji maxeri se ne voze ,klub bi trebali preimenovati u klub 100 km max. ili idemo kad nas žena pusti, meni je isto ali mene moja pusti ,a da ne pusti ja bi svejedno išo.
Ranko,mala šala jesi kupio dobar kišnjak. Dođi u nedelju u Pulu-Premanturu na roštilj časte slobodni vozači vmax

dida...car si Very Happy

kisnjak vec imam odavno...ali znas da mladi lavovi misle samo na kokice pa misle samo na onu bitnu opremu :-)....bitno da je ona bila samnom

Hvala na pozivu Moljac ....ali ja evo opet u Dojclandu na privramenom radu Sad

mozda kasnije....
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Sponsored content

PostajNaslov: Re: MC Vukovi Livno   

[Vrh] Go down

MC Vukovi Livno
Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh] 
Stranica 1 / 1.