Vmax Hrvatska

Forum Udruge Vmax Vozača Hrvatske - croVmax

Početna stranicaPočetna stranica  CalendarCalendar  PortailPortail  GalleryGallery  FAQFAQ  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  ČlanstvoČlanstvo  Korisničke grupeKorisničke grupe  Login  

Share | 

Zlatko, Sv. Nedjelja

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Autor/icaPoruka
zlatko

Broj postova : 9
Registration date : 22.09.2009

PostajNaslov: Zlatko, Sv. Nedjelja   sri ruj 23, 2009 3:51 pm

Pozdrav svim maxerima, i ostalim bikerima...
Ja sam Zlatko iz Sv. Nedjelje, 44 god, kupio sam maxa od Tonija iz Dubrovnika. Motor je u orginalnom stanju, osim nekih sitnica koje je i Toni naveo, ali je mašina bila zapuštena kao da nije bio na servisu barem 3 god. Primjer, filter zraka prljav ko da je " zacementiran", svjećice: elektrode pune gareži i skoro spojene itd... Da vas sad nedavim, uglavnom, uloženo dosta vremena i love da ga dovedem u red, kad odem negdje dalje da mi baš ne umre na pola puta. A sad dosta plakanja odoh na svoj tenkić i po plinuuu.
Bok
[Vrh] Go down
Korisnički profil
ranko
CroVmax
CroVmax

Broj postova : 426
Registration date : 24.05.2007

PostajNaslov: Re: Zlatko, Sv. Nedjelja   čet ruj 24, 2009 8:54 am

dobrodosao....

samo po plinu care i nesekiraj se ako se lampica od ulja pali kad ga stisnes....:-)
[Vrh] Go down
Korisnički profil
zlatko

PostajNaslov: Re: Zlatko, Sv. Nedjelja   čet ruj 24, 2009 12:34 pm

bok ranko, ma nesekira me lampica od ulja, već ona od goriva mi se svaki čas pali, velika rupa od prošlog motora pa sad nadoknađujem Smile
[Vrh] Go down
Korisnički profil
ranko
CroVmax
CroVmax

PostajNaslov: Re: Zlatko, Sv. Nedjelja   čet ruj 24, 2009 1:04 pm

Tonci je imao problema sa reglerom pa daj si i to provjeriti da ne bi bilo....
[Vrh] Go down
Korisnički profil
zlatko

PostajNaslov: Re: Zlatko, Sv. Nedjelja   čet ruj 24, 2009 1:32 pm

Riješio sam i to. Prije tri tjedna zaletim se do novog vinodolskog, kupanac čitav dan i naveče nazad. Dođem do delnica natočim gorivo upalim motor ali svjetla napred ništa, ni dugo ni kratko ???
raskopam lampu i sve žice, posudim na pumpi ispitivač, struje nigdje osim na jednoj maloj žičici koja je valjda namjenjena za poziciju. malo mi je izgledala tanko ali ju spojim da dođem do doma mada sam se bojao da se ne rastopi pa nešto nerikne ili nedo bog zapali. Sutra pregledam sve što sam znao, ali struje nigdje. Ajmo kod meštra, koji nađe prekid na anlaseru. Tamo ima neki prekidač koji pušta struju prema svjetlu i uzima kad ga pališ dok držiš gumb za paljenje . on je bio krivac i za ostale probleme sa strujom jer je bio u kratkom spoju... Sreća što se dao popravit očistiti, jer novi taj prekidač navodno košta 1200 kn ????
hvala na savjetu sad je sve OK pozdrav
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Mrs.O
CroVmax
CroVmax

Broj postova : 253
Registration date : 23.05.2007

PostajNaslov: Re: Zlatko, Sv. Nedjelja   čet ruj 24, 2009 1:50 pm

Dobrodošao Zlatko. Vidim da je taj max napokon došao u prave ruke koje će od njega napokon napraviti ono što je nekad bio, ili barem tu negdje.

Puno sreće Zlatko.
[Vrh] Go down
Korisnički profil http://www.vmax.hr
zlatko

PostajNaslov: Re: Zlatko, Sv. Nedjelja   čet ruj 24, 2009 2:07 pm

Hvala, znam da me budeš sad malo "davila" za učlanjenje, moram se malo odupirati, da ljudi nepomisle da sam laka roba...Smile
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Mrs.O
CroVmax
CroVmax

Broj postova : 253
Registration date : 23.05.2007

PostajNaslov: Re: Zlatko, Sv. Nedjelja   pet ruj 25, 2009 10:01 am

Mislim da sam te već dosta napatila. :-)
[Vrh] Go down
Korisnički profil http://www.vmax.hr
boris

Broj postova : 115
Registration date : 02.05.2009

PostajNaslov: Re: Zlatko, Sv. Nedjelja   ned ruj 27, 2009 11:30 pm

poz. zlatku dobro došao
baš sam došao iz dubrovnika,pričali smo o tvom max-u marko i ja,ako te mogu utješiti imao sam i ja problema sa maxom,važno je da se može problem riješiti (od čeg bi majstori živjeli)
zato samo po plinuuu

ps. ranko marko ti šalje pozdrav
[Vrh] Go down
Korisnički profil
zlatko

PostajNaslov: Re: Zlatko, Sv. Nedjelja   pon ruj 28, 2009 12:01 pm

Bok Boris, mogli ste pričati na glas da i ja čujem priče o mom maxu Smile ako ima kakva tajna valjda je red da i ja to znam Smile...
ps. a ja maloprije došao iz Osijeka pozdrav
[Vrh] Go down
Korisnički profil
ranko
CroVmax
CroVmax

PostajNaslov: Re: Zlatko, Sv. Nedjelja   pon ruj 28, 2009 12:37 pm

pa sta se nisi javio kad si vec bio u Osijeku....uvijek se nadje vremena za kavu...
[Vrh] Go down
Korisnički profil
boris

Broj postova : 115
Registration date : 02.05.2009

PostajNaslov: Re: Zlatko, Sv. Nedjelja   uto ruj 29, 2009 1:45 pm

bok Zlatko,nema više tajni vidim da si ih sve već otkrio,ja sam se iz Dubrovnika vratio u nedjelju a do tada si već nažalost sve znao,inače kad budeš u Osijeku javi se od nas trojice netko će vjerovatno biti slobodan,ako ti treba br.mob. javi pozdrav
[Vrh] Go down
Korisnički profil
zlatko

PostajNaslov: Re: Zlatko, Sv. Nedjelja   čet lis 21, 2010 8:14 pm

zlatko je napisao/la:
Riješio sam i to. Prije tri tjedna zaletim se do novog vinodolskog, kupanac čitav dan i naveče nazad. Dođem do delnica natočim gorivo upalim motor ali svjetla napred ništa, ni dugo ni kratko ???
raskopam lampu i sve žice, posudim na pumpi ispitivač, struje nigdje osim na jednoj maloj žičici koja je valjda namjenjena za poziciju. malo mi je izgledala tanko ali ju spojim da dođem do doma mada sam se bojao da se ne rastopi pa nešto nerikne ili nedo bog zapali. Sutra pregledam sve što sam znao, ali struje nigdje. Ajmo kod meštra, koji nađe prekid na anlaseru. Tamo ima neki prekidač koji pušta struju prema svjetlu i uzima kad ga pališ dok držiš gumb za paljenje . on je bio krivac i za ostale probleme sa strujom jer je bio u kratkom spoju... Sreća što se dao popravit očistiti, jer novi taj prekidač navodno košta 1200 kn ????
hvala na savjetu sad je sve OK pozdrav

Prije neki dan opet nestalo prednjeg svijetla, ali vidim da mi start prekidač za paljenje ostao na pola- nije se vratio do kraja, malo WD-a , poslije kontakt spreja, razradio prekidač, i sve OK. E sad, koju je meni priču uvalio majstor za prošli put... Evil or Very Mad i 400 kn. Ko zna zna Basketball
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Zlatko, Sv. Nedjelja   

[Vrh] Go down

Zlatko, Sv. Nedjelja
Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Inter - Milan (Serie A, 3. kolo: nedjelja, 13.09.2015. 20:45h)
» Inter - Sassuolo (Serie A, 19. kolo: nedjelja, 10.01.2016. 12:30h)
» Inter - Carpi (Serie A, 21. kolo: nedjelja, 24.01.2016. 15:00h)
» 126 bis Elektro
» Genoa - Inter (Serie A, 20. kolo: nedjelja, 19.01.2014. 15:00h)