Vmax Hrvatska

Forum Udruge Vmax Vozača Hrvatske - croVmax

Početna stranicaPočetna stranica  CalendarCalendar  PortailPortail  GalleryGallery  FAQFAQ  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  ČlanstvoČlanstvo  Korisničke grupeKorisničke grupe  Login  

Share | 

Prijateljstvo sa drugim državama

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Autor/icaPoruka
Admin
Admin

Broj postova : 55
Registration date : 23.05.2007

PostajNaslov: Prijateljstvo sa drugim državama   uto lip 30, 2009 10:26 am

Pala mi jedna ideja na pamet.
Radi se o slijedećem.

Svako od nas može postati član nekog drugog Vmax kluba iz cijelog svijeta ako slučajno nekako dođe u kontakt s njima ili je već prijatelj s njima a zauzvrat netko iz tog kluba postane naš član.

Za početak ja sam to napravila sa Belgijskim Vmax klubom samo još to nisam ubacila na stranicu. Znači ja sam postala član Belgijskog kluba, a Guy (Red bullmax iz Umaga) je postao naš pridruženi član. U čemu je stvar. Stvar je u tome da sam ja uplatila ovdje članarinu za njega a on za mene u Belgijskom klubu i tako smo se raskusurali. Time bi ja postala kao neki ambasador croVmaxa ili pokrovitelj Vmax cluba Belgija.
Isto to maxi namjerava napraviti sa talijanskim Vmax clubom iz kojega već imamo člana.

Znači Italija i Belgija postaju naši direktni prijatelji, a bilo bi lijepo i tko ima volje i naravno novaca mogao bi vremenom proširiti naša prijateljstva i na druge države.
[Vrh] Go down
Korisnički profil http://crovmax.justgoo.com

Prijateljstvo sa drugim državama
Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh] 
Stranica 1 / 1.