Vmax Hrvatska

Forum Udruge Vmax Vozača Hrvatske - croVmax

Početna stranicaPočetna stranica  CalendarCalendar  PortailPortail  GalleryGallery  FAQFAQ  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  ČlanstvoČlanstvo  Korisničke grupeKorisničke grupe  Login  

Share | 

Dvopolne narančaste žarulje za žmigavce?

Go down 
Autor/icaPoruka
Maxinjo

Broj postova : 53
Registration date : 29.02.2008

PostajNaslov: Dvopolne narančaste žarulje za žmigavce?   pet svi 15, 2009 6:45 pm

Zanima me gdje bi mogao kupit narančaste žarulje za prednje žmigavce... Nabavio sam bijelu plastiku za žmigavce, al sad trebam narančaste žarulje, al radi se o tome da mi prednji žmigavci služe kao pozicija i žmigavci, pa je malo teže nać takvu žarulju (dvopolnu). Zna netko gdje bi to mogo kupit?
[Vrh] Go down
Korisnički profil http://www.basilica.hr
kill_bill
CroVmax
CroVmax

Broj postova : 280

PostajNaslov: Re: Dvopolne narančaste žarulje za žmigavce?   pet svi 15, 2009 8:01 pm

Dvopolnu?? Pretpostavljam da mislis na zarulju s 2 niti?? to neces naci nigdje jer su takve zarulje od STOP svjetla a one nema smisla da budu narančaste..

Mozes staviti obicnu, ovakvu:

http://www.autooprema.net/shop/product_info.php?manufacturers_id=10&products_id=82&osCsid=65f1341b263e9e2d0501e60e507e3aee

i napraviti da ne svjetli uvijek, ili ako bas i to zelis, moze se napraviti preko jednog releja da ti uvjek svjetli, pa kad das zmigavac, da zmiga!!! Cool Cool
[Vrh] Go down
Korisnički profil
kill_bill
CroVmax
CroVmax

PostajNaslov: Re: Dvopolne narančaste žarulje za žmigavce?   pet svi 15, 2009 8:01 pm

i da, ono ti stize sutra!!!!
[Vrh] Go down
Korisnički profil
ranko
CroVmax
CroVmax

Broj postova : 426
Registration date : 24.05.2007

PostajNaslov: Re: Dvopolne narančaste žarulje za žmigavce?   pet svi 15, 2009 9:51 pm

probaj potraziti kod amerikenjaca na forumu takve informacije

www.vmaxforum.net

oni trebaju takve stvari
[Vrh] Go down
Korisnički profil
mach

Broj postova : 107
Registration date : 18.05.2008

PostajNaslov: Re: Dvopolne narančaste žarulje za žmigavce?   pet svi 15, 2009 11:30 pm

ranko je napisao/la:
probaj potraziti kod amerikenjaca na forumu takve informacije

www.vmaxforum.net

oni trebaju takve stvari

hehe to je ono sto sam i ja htio Ranko
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Maxinjo

PostajNaslov: Re: Dvopolne narančaste žarulje za žmigavce?   pon svi 18, 2009 12:36 am

Na kraju sam naručio na ebayu za 1 USD.... al sam tolko pametan bio da nisam uzeo rezervnu, nego samo jedan par. Very Happy

@kill_bill - hvala još jednom za djelove, motor će bit kompletiran i složen najvjerojatnije kroz tjedan dana.
[Vrh] Go down
ranko
CroVmax
CroVmax

PostajNaslov: Re: Dvopolne narančaste žarulje za žmigavce?   pon svi 18, 2009 11:29 am

@kill_bill, nisi mu valjda u Uljaniku nesto nabavljao za motor :-)
[Vrh] Go down
Korisnički profil
kill_bill
CroVmax
CroVmax

PostajNaslov: Re: Dvopolne narančaste žarulje za žmigavce?   pon svi 18, 2009 8:44 pm

heheheheehehe.. njemu nisam, ali ako nekom treba, samo se javite.. hehehehe.. imamo u vlastitoj proizvodnji crash barove, skoro identicne originalu, samo bolje!!!! hehehe..

@maxinjo

ajde, samo ti njega sredi.. da opet bude ko prije..
[Vrh] Go down
Korisnički profil
boris

Broj postova : 115
Registration date : 02.05.2009

PostajNaslov: Re: Dvopolne narančaste žarulje za žmigavce?   pon svi 18, 2009 9:41 pm

helou bill!
zanima me crash bar (iz vaše vlastie proizvodnj)nešto mije ranko pričao o tom ako može slika i naravno cijena
[Vrh] Go down
Korisnički profil
kill_bill
CroVmax
CroVmax

PostajNaslov: Re: Dvopolne narančaste žarulje za žmigavce?   pon svi 18, 2009 10:39 pm

boris je napisao/la:
helou bill!
zanima me crash bar (iz vaše vlastie proizvodnj)nešto mije ranko pričao o tom ako može slika i naravno cijena

hmm, ma salim se ja, mislim, mogu vidjet dal neko ima volje i vremena da ti to napravi (materijala naravno ima Smile),pa ti javim..
[Vrh] Go down
Korisnički profil
boris

PostajNaslov: Re: Dvopolne narančaste žarulje za žmigavce?   pon svi 18, 2009 11:09 pm

to bi trebao biti prokrom ovdje nemogu naći tko savija prokrom
imam tjuko će se zaj.. stim sam je problem u savijanju
[Vrh] Go down
Korisnički profil
kill_bill
CroVmax
CroVmax

PostajNaslov: Re: Dvopolne narančaste žarulje za žmigavce?   uto svi 19, 2009 12:19 am

tako je.. to je prokrom, gornja cijev je fi 32, donje dvije su fi 24.. debljina stjenke 2,2 mm i stvarno su cvrsti.. ovi koje sam si ja dao napravit izgledaju identicno kao original od Maxa, samo nisu polirani do visokog sjaja, jer mi se to nije dalo radit.. Smile))
[Vrh] Go down
Korisnički profil
boris

PostajNaslov: Re: Dvopolne narančaste žarulje za žmigavce?   uto svi 19, 2009 4:53 am

ok, javi ako netko i po kojoj cijeni hoče to napraviti
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Maxinjo

PostajNaslov: Re: Dvopolne narančaste žarulje za žmigavce?   sri svi 20, 2009 5:50 pm

Evo, ja sam kupio ove crash barove i zadovoljan sam, cijena mi se čini ok:

http://tinyurl.com/okec8a
[Vrh] Go down
boris

PostajNaslov: Re: Dvopolne narančaste žarulje za žmigavce?   sri svi 20, 2009 6:19 pm

hvala max!
ovi su dobri a i cijena je ok,našao sam neke po100e to mi se čini lo puno,max mogu li noge na njima stajati(ispruženo)?
[Vrh] Go down
Korisnički profil
boris

PostajNaslov: Re: Dvopolne narančaste žarulje za žmigavce?   sri svi 20, 2009 6:24 pm

ups ,to je cijena u funtama a dobro oped je jeftinije a i ljepše su od ovih što sam ja našao
[Vrh] Go down
Korisnički profil
ranko
CroVmax
CroVmax

PostajNaslov: Re: Dvopolne narančaste žarulje za žmigavce?   sri svi 20, 2009 11:55 pm

to su oni sta sam ti govorio....dodju te cca 800kn sa svime u hr...

inace ti nisu bas pogodni za odmor nogu (barem meni) jer mi vjetar bas jako dize noge prilikom voznje
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Maxinjo

PostajNaslov: Re: Dvopolne narančaste žarulje za žmigavce?   pet svi 22, 2009 11:46 am

nisam ih još stigo montirat, bit će montirane sljedeći tjedan, ponedjeljak - utorak pa ti javim, al po obliku su identični, samo su masivniji, tj deblji i čvršći mi djeluju od originala.
[Vrh] Go down
boris

PostajNaslov: Re: Dvopolne narančaste žarulje za žmigavce?   pet svi 22, 2009 11:20 pm

narućio sam ih i ja u četvrtak nadam se da će doći idući tjedan,četvrtak petak pa ćemo vidjeti (nisam se jedini zaj... ako nebudu dobri) Wink Smile))))))))
[Vrh] Go down
Korisnički profil
boris

PostajNaslov: Re: Dvopolne narančaste žarulje za žmigavce?   pet stu 13, 2009 8:45 pm

maxinjo bok
možeš li mi reći gdje si nabavio narančaste dvopolne sijalice
hvala
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Dvopolne narančaste žarulje za žmigavce?   

[Vrh] Go down

Dvopolne narančaste žarulje za žmigavce?
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.