Vmax Hrvatska

Forum Udruge Vmax Vozača Hrvatske - croVmax

Početna stranicaPočetna stranica  CalendarCalendar  PortailPortail  GalleryGallery  FAQFAQ  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  ČlanstvoČlanstvo  Korisničke grupeKorisničke grupe  Login  

Share | 

Pula Twinhorn 14.beach party

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Autor/icaPoruka
Mrs.O
CroVmax
CroVmax

Broj postova : 253
Registration date : 23.05.2007

PostajNaslov: Pula Twinhorn 14.beach party   sri ruj 03, 2008 10:22 am

Nakon dugog vremena napokon smo uspjeli nekamo otići cheers .

Naravno moram odati priznanje našemu Moljcu bez kojeg vjerojatno ne bih pisala ovaj post sada, koji je mene i maxia uspio nagovoriti odnosno uvjeriti da ništa nije vrijedno kao vrijeme provedeno sa prijateljima pogotovo ako su oni članovi našeg dragog nam udruženja Very Happy .

On nas je najprije u petak posjetio u prolazu za Pulu pa smo popili kavu u Rijeci gdje nam je bacio udicu a onda nas je predvečer zazvao kao slučajno iz birtije iz Pule gdje je u društvu da Rokijem i Draganom zaprijetio predsjednici da će dati u sve moguće novine pa čak i u 24 sata da predsjednica i tajnik znači sam vrh organizacije ne obavlja svoje dužnosti ... Udica bačena dan prije je potegnuta i dvije ribice maxi i oli nađoše se izvan vode ... što i nije bio tako loše :-).

Nešto sam i uslikala pa evo par sličica na
http://picasaweb.google.hr/olivmaxhr/TwinhornPula2008#

Bilo nam je super, hrana koju ste vidjeli na slikama je sva made by croVmax-Dragan koji nas je počastio svojim delicijama u svom restoranu Buldog u centru Pule, mljeveno meso je prošlo atest predsjednice i može se znači dati najizbirljivijim gostima, maxi je mogao još uvijek disati nakon jela što znači da bi porcija mogla biti još malo veća :-). Sve u svemu pohvala majstoru Draganu.

Svi Puljani su se pojavili, Roland, Dragan pa čak i Goran na kojeg su mi se malo žaliti da više voli družiti se sa curicama nego sa svojima vemaxerima (što mu nitko naravno neće nikada zamjeriti). Susret sa predsjednicom je ipak bilo nešto valjda posebno pa nam je Goran cijelo vrijeme bio na raspolaganjuo . Very Happy

Moljac nije htio piti poslije 10 sati što je bilo jako čudno ali i za svaku pohvalu.

Roland je zaboravio ugasiti žmigavac kad je skretao desno i tako je ulicama i ulicama vozio sa upaljenim žmigavcem i svi su mu se smijali Very Happy Very Happy Very Happy

Dragan je bio tako dobre volje kad smo došli i dok smo bili tamo, međutim nešto mu se desilo nakon popodnevnog odmora i došao nam je na susret u jako lošem raspoloženju. Nije nam htio reći tko ga je naljutio unatoč našim silnim naporima da se držimo sa strane i čekamo da se ispuše i dođe ksebi Wink

PUUUUNNNO POZZZDRAVA SVIMMM CROVMAXERIMA MA GDJE BILI !!!!
[Vrh] Go down
Korisnički profil http://www.vmax.hr
ranko
CroVmax
CroVmax

Broj postova : 426
Registration date : 24.05.2007

PostajNaslov: Re: Pula Twinhorn 14.beach party   sri ruj 03, 2008 4:28 pm

Ma vi se uvijek dobro zabavite tamo... :-)
[Vrh] Go down
Korisnički profil
glineni
CroVmax
CroVmax

Broj postova : 107
Registration date : 26.05.2007

PostajNaslov: Re: Pula Twinhorn 14.beach party   čet ruj 04, 2008 9:22 am

Blago vam se.. ja uvjek kažem jebeš čovjeka koji se ne da nagovorit.. čuo sam da je bilo 8000 motora...
a jeste sreli taljane...
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Mrs.O
CroVmax
CroVmax

PostajNaslov: Re: Pula Twinhorn 14.beach party   čet ruj 04, 2008 10:54 am

glineni je napisao/la:
Blago vam se.. ja uvjek kažem jebeš čovjeka koji se ne da nagovorit.. čuo sam da je bilo 8000 motora...
a jeste sreli taljane...
Bilo je jako puno ljudi i motora, ja sam čula čak 10000. Vmaxa je bilo jako malo, jedan slovenac sa batman maxom, tri maxa koja nisu u klubu, žuti iz Pule, crni iz Zagreba i crni iz Čakovca te naših 5.
Talijani nisu dolazili, ali imate pozdrave od whatsa i ti i jelena. Sa talijanima se čijem preko njihova foruma i oni trenutačno planiraju Vmax-susret za iduću godinu o kome ću otvoriti poseban thread.

pozdrav glineni, jesi li registrirao motor Very Happy ?
[Vrh] Go down
glineni
CroVmax
CroVmax

Broj postova : 107
Registration date : 26.05.2007

PostajNaslov: Re: Pula Twinhorn 14.beach party   pet ruj 05, 2008 9:26 am

eo čekam policu treba stić svaki dan.. a onaj crni iz zagreba je bio od Maxa iz holistera jer mi je brat reko da mu se javio ...
a tebi se vjerovatno nije htio javit ;-) ...cjepljen je protiv žena presjednica...
u jednu ruku mi je i drago što nije bilo puno maxeva jer smo posebni...

a ne oni plastikini..

a htio sam se registrirat na talijanski site ali treba 40 $ pa malo razmišljam... ali pozdravi ih kad ih čuješ
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Mrs.O
CroVmax
CroVmax

PostajNaslov: Re: Pula Twinhorn 14.beach party   pon ruj 08, 2008 3:37 pm

glineni je napisao/la:
eo čekam policu treba stić svaki dan.. a onaj crni iz zagreba je bio od Maxa iz holistera jer mi je brat reko da mu se javio ...
a tebi se vjerovatno nije htio javit ;-) ...cjepljen je protiv žena presjednica...
u jednu ruku mi je i drago što nije bilo puno maxeva jer smo posebni...
a ne oni plastikini..
a htio sam se registrirat na talijanski site ali treba 40 $ pa malo razmišljam... ali pozdravi ih kad ih čuješ

Ma nekako mi se čini da je ovo s Maxom iz Hollistera preraslo u nešto što možda uopće nije, on mi nekako tako bezazleno i dobroćudno izgleda da mi se sve više čini da je posrijedi bio nesporazum. Trebao bi ga netko pitati Very Happy

Ne razumijem ovih 40$, pa registracija na talijanski site www.v-max.it je besplatna ? scratch
Nije mi jasno i ovo čekam policu stići ? scratch study

p.s.
di su slike sa vjenčanja ? video ?
[Vrh] Go down
kill_bill
CroVmax
CroVmax

Broj postova : 280
Registration date : 29.02.2008

PostajNaslov: Re: Pula Twinhorn 14.beach party   čet ruj 25, 2008 8:51 pm

evo da se i ja javim, duuuugo nisam...

nisam znao da se ovi moji Pulezani zale na mene, pa kad god me zovu na pivo, uvijek dodjem.. neznam, neznam.. morati cu ja malo popricati s njima..

btw., ekipa iz pule je 6., i 7. 9. 2008. bila na susretu kod "Vilenjaka" u Kutini i bilo nam je preeedobro, jos jednom da se zahvalim u ime svih, gospodinu Moljcu koji nas je tako lijepo ugostio, svaka mu cast!!!

A sta se tice Twin Horna, tu se nema sta pametno komentirati, popodne sa Vmaxerima je bilo i vise nego ugodno, a vecernjeg programa se i ne sjecam bas najbolje drunken , samo znam da me Maxi zvao prilicno rano ujutro za kavu, a to nisam mogao odbiti, jer ko zna kad ce opet "nama dragi" Rijecani posjetit Pulu, nadamo se sto prije!!!

i jos nesto, MAXI, zvao sam nekoliko puta za one naljepnice, ali jos nisam dobio odgovor, svaki put mi kazu da ce mi se javit, al jos nista.. javim ti se cim nesto saznam..

I pozdrav svim Vmaxerima gdje god bili!!!
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Pula Twinhorn 14.beach party   

[Vrh] Go down

Pula Twinhorn 14.beach party
Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» moj fico "abarth"
» Projekt 850