Vmax Hrvatska

Forum Udruge Vmax Vozača Hrvatske - croVmax

Početna stranicaPočetna stranica  CalendarCalendar  PortailPortail  GalleryGallery  FAQFAQ  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  ČlanstvoČlanstvo  Korisničke grupeKorisničke grupe  Login  

Share | 

Trenutačno članstvo - stanje

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Autor/icaPoruka
Mrs.O
CroVmax
CroVmax

Broj postova : 253
Registration date : 23.05.2007

PostajNaslov: Trenutačno članstvo - stanje   pon lip 09, 2008 10:42 am

Aktivni članovi:
Roland-Pula, Dragan-Pula, Goran-Pula, Antonio-Dubrovnik, Igor-Zagreb

Izvršili obnovu za ovu godinu:
Leo-Italia, Oli-Rijeka, Tiho-Rijeka, Samir-Đurđenovac, Antonio-Split, Adriano-Umag, Marko-Dubrovnik,Ranko-Osijek, Moljac-Kutina
ZAKLJUČAK:
CroVmax udruga na dan 09.06.2008 broj samo 14 članova Neutral scratch

Zadnja promjena: Mrs.O; čet srp 17, 2008 11:11 am; ukupno mijenjano 4 put/a.
[Vrh] Go down
Korisnički profil http://www.vmax.hr
kill_bill
CroVmax
CroVmax

Broj postova : 280
Registration date : 29.02.2008

PostajNaslov: Re: Trenutačno članstvo - stanje   pon lip 09, 2008 7:01 pm

A sta je sa Rankom, Sirlijem, Moljcem???

scratch scratch scratch
[Vrh] Go down
Korisnički profil
ranko
CroVmax
CroVmax

Broj postova : 426
Registration date : 24.05.2007

PostajNaslov: Re: Trenutačno članstvo - stanje   uto lip 10, 2008 7:43 am

Ja cekam placu za 5. mjesec :-)
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Mrs.O
CroVmax
CroVmax

PostajNaslov: Re: Trenutačno članstvo - stanje   uto lip 10, 2008 10:49 am

kill_bill je napisao/la:
A sta je sa Rankom, Sirlijem, Moljcem???

scratch scratch scratch

Kod njih nikad ne znaš Very Happy
[Vrh] Go down
Mrs.O
CroVmax
CroVmax

PostajNaslov: Re: Trenutačno članstvo - stanje   uto lip 17, 2008 10:25 am

Situacija se ipak popravlja cheers . Ranko i Moljac idu i dalje sa nama Very Happy
[Vrh] Go down
kill_bill
CroVmax
CroVmax

PostajNaslov: Re: Trenutačno članstvo - stanje   uto lip 17, 2008 7:39 pm

Mrs.O je napisao/la:
Situacija se ipak popravlja cheers . Ranko i Moljac idu i dalje sa nama Very Happy

pa mislim da to uopce nije bilo upitno..
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Mrs.O
CroVmax
CroVmax

PostajNaslov: Re: Trenutačno članstvo - stanje   uto lip 17, 2008 11:19 pm

kill_bill je napisao/la:
Mrs.O je napisao/la:

Pa moram ih malo zezati ...
[Vrh] Go down
kill_bill
CroVmax
CroVmax

PostajNaslov: Re: Trenutačno članstvo - stanje   sri lip 18, 2008 12:19 am

Mrs.O je napisao/la:
kill_bill je napisao/la:
Mrs.O je napisao/la:

Pa moram ih malo zezati ...

normalno..

e queen , daj, mogla bi organizirat neko okupljanje CroVmaxa na nekom susretu, tebe svi slusamo, jer ovako se do Umaga sljedece godine necemo naci.. scratch

sta mislis o tome??
[Vrh] Go down
Korisnički profil
glineni
CroVmax
CroVmax

Broj postova : 107
Registration date : 26.05.2007

PostajNaslov: Re: Trenutačno članstvo - stanje   sri lip 18, 2008 10:40 am

a ima nas posvuda dobro je ako se i jednom godišnje uspijemo skupit ... previše organizacije stvara presing i postaje klupska spika .. naravno to je moje mišljenje... samo ti daj prijedlog gdje ideš pa ćemo vidjet ...
[Vrh] Go down
Korisnički profil
ranko
CroVmax
CroVmax

PostajNaslov: Re: Trenutačno članstvo - stanje   sri lip 18, 2008 12:49 pm

glineni je napisao/la:
a ima nas posvuda dobro je ako se i jednom godišnje uspijemo skupit ... previše organizacije stvara presing i postaje klupska spika .. naravno to je moje mišljenje... samo ti daj prijedlog gdje ideš pa ćemo vidjet ...

cini mi se da bi bosna rosna mogla biti kandidat....
[Vrh] Go down
Korisnički profil
glineni
CroVmax
CroVmax

Broj postova : 107
Registration date : 26.05.2007

PostajNaslov: Re: Trenutačno članstvo - stanje   sri lip 18, 2008 3:09 pm

možda neki gir po bosni pa u livno.. ima dobrog mješanog mesa...
[Vrh] Go down
Korisnički profil
kill_bill
CroVmax
CroVmax

PostajNaslov: Re: Trenutačno članstvo - stanje   sri lip 18, 2008 4:42 pm

glineni je napisao/la:

ma nisam mislio nis ono "moras doci" nego tek tako nesto, da se nadjemo.. ajde onda recite sta ko ima u planu, pa mozda jedan dio nas i uskladi planove.. ja nisam planirao nista konkretno, osim Hollistera u 8 mj., ako se ne varam, i normalno vecina ovih lokalnih istarskih i P-G..
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Mrs.O
CroVmax
CroVmax

PostajNaslov: Re: Trenutačno članstvo - stanje   sri lip 18, 2008 5:22 pm

kill_bill je napisao/la:
glineni je napisao/la:

ma nisam mislio nis ono "moras doci" nego tek tako nesto, da se nadjemo.. ajde onda recite sta ko ima u planu, pa mozda jedan dio nas i uskladi planove.. ja nisam planirao nista konkretno, osim Hollistera u 8 mj., ako se ne varam, i normalno vecina ovih lokalnih istarskih i P-G..

Ja na Hollistere ne želim ići ... razlog je jednostavan ... ne poštuju žene kao ravnopravne pa nemam tamo šta raditi ... mada bih se mogla upravo zbog toga pojaviti ... ali u tom slučaju trebam dosta jaku potporu ... i to u muškim snagama ...
[Vrh] Go down
kill_bill
CroVmax
CroVmax

PostajNaslov: Re: Trenutačno članstvo - stanje   sri lip 18, 2008 9:08 pm

Mrs.O je napisao/la:
kill_bill je napisao/la:
glineni je napisao/la:

Ja na Hollistere ne želim ići ... razlog je jednostavan ... ne poštuju žene kao ravnopravne pa nemam tamo šta raditi ... mada bih se mogla upravo zbog toga pojaviti ... ali u tom slučaju trebam dosta jaku potporu ... i to u muškim snagama ...

hehe.. pa to je najmanji problem, vidi nam udrugu, sve krsni momci.. hehe..

ne, politika kluba im je u najmanju ruku smijesna, ali to su MC, zbog takvih MRZIM klubove!!!
[Vrh] Go down
Korisnički profil
ranko
CroVmax
CroVmax

PostajNaslov: Re: Trenutačno članstvo - stanje   čet lip 19, 2008 10:34 am

kill_bill je napisao/la:

ne, politika kluba im je u najmanju ruku smijesna, ali to su MC, zbog takvih MRZIM klubove!!!

Mislim da je stvar u pristupu cijeloj stvari, neki ljudi zive za to..kuzis..to im je kao tebi posao, pa onda drugacije gledaju na cijelu stvar.....nama je motor hobi, zajebancija...susreti su radi druzenja a ne nekog profita itd...

MC-i imaju druga pravila i neka im ih...a oni ako ne uzmu lovu na susretu onda ce krepati. A pravila ionako ne pisu ovi nasi clanovi MC-a vec dolaze iz uprave koja je u USA, Mexiku..itd....

Uglavnom, ne bi ih trebao mrziti vec zaliti jer pokusavaju furati stvar koja nije prikladna ovim prostorima i mentalitetu.
[Vrh] Go down
Korisnički profil
kill_bill
CroVmax
CroVmax

PostajNaslov: Re: Trenutačno članstvo - stanje   čet lip 19, 2008 5:42 pm

ranko je napisao/la:
kill_bill je napisao/la:

Mislim da je stvar u pristupu cijeloj stvari, neki ljudi zive za to..kuzis..to im je kao tebi posao, pa onda drugacije gledaju na cijelu stvar.....nama je motor hobi, zajebancija...susreti su radi druzenja a ne nekog profita itd...

MC-i imaju druga pravila i neka im ih...a oni ako ne uzmu lovu na susretu onda ce krepati. A pravila ionako ne pisu ovi nasi clanovi MC-a vec dolaze iz uprave koja je u USA, Mexiku..itd....

Uglavnom, ne bi ih trebao mrziti vec zaliti jer pokusavaju furati stvar koja nije prikladna ovim prostorima i mentalitetu.

ma Ranko, kuzim ja to sve, ali ta bajka u kojoj oni zive danas ovdje, je u USA od davno ofucana i vise nikom nije interesantna, normalno da ima izuzetaka, ali.. Neznam, motor je vecini uvijek neka asocijacija na slobodu, a o kakvoj slobodi pricamo ako se stavljaju neki uvijeti ko se smije vozit a ko ne.. Uostalom, ja mislim da bi nasa queen na Grobniku napravila puno bolje vrijeme nego bilo koji clan MCa..

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
[Vrh] Go down
Korisnički profil
mdobrin3
CroVmax
CroVmax

Broj postova : 54
Registration date : 14.08.2007

PostajNaslov: Re: Trenutačno članstvo - stanje   uto srp 08, 2008 10:13 am

Pustite Holistere ko su ti idemo se mi nači u Bosni Livno,Prijedor,ili negdje drugdje otprilike to nam je svima otprilike jednaka razdaljina,ne mora to biti za neki susret mi možemo sami napravit susret. npr. Travnik pa malo na Vlašić pa negdje na čevape janjetinuitd. Mogu organizirat za 01.08. ako idemo za Livno u Prijedoru Ljubiji besplatno janje i pivo. Toliko od Moljca a registrirat pile morate sami. Koliko sam shvatio a dosta sam star sjedi Moljac na vmax-a i put pod noge ako se očeš vozit moraš se vozit sam.
Svim crovmax-erima lijep pozdrav vidimo se negdje,za razliku od nekih sa Moljcom se uvijek zna i drži se dogovora,ako je ikakvog dogovora i bilo.
[Vrh] Go down
Korisnički profil
kill_bill
CroVmax
CroVmax

PostajNaslov: Re: Trenutačno članstvo - stanje   uto srp 08, 2008 6:59 pm

mdobrin3 je napisao/la:
Pustite Holistere ko su ti idemo se mi nači u Bosni Livno,Prijedor,ili negdje drugdje otprilike to nam je svima otprilike jednaka razdaljina,ne mora to biti za neki susret mi možemo sami napravit susret. npr. Travnik pa malo na Vlašić pa negdje na čevape janjetinuitd. Mogu organizirat za 01.08. ako idemo za Livno u Prijedoru Ljubiji besplatno janje i pivo. Toliko od Moljca a registrirat pile morate sami. Koliko sam shvatio a dosta sam star sjedi Moljac na vmax-a i put pod noge ako se očeš vozit moraš se vozit sam.
Svim crovmax-erima lijep pozdrav vidimo se negdje,za razliku od nekih sa Moljcom se uvijek zna i drži se dogovora,ako je ikakvog dogovora i bilo.

toooo moljac, svaka cast.. svidja mi se ova ideja.. ajmo svi u bosnu!!!
lol! lol! lol!
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Mrs.O
CroVmax
CroVmax

PostajNaslov: Re: Trenutačno članstvo - stanje   sri srp 09, 2008 2:43 pm

Ovo izgleda kao jako dobra ideja ! Ljudi, mislim ovaj crovmaxi, treba se organizirati. Evo ja sam uzela godišnji od 01.08. Very Happy
[Vrh] Go down
ranko
CroVmax
CroVmax

PostajNaslov: Re: Trenutačno članstvo - stanje   sri srp 09, 2008 11:48 pm

Ja sam u Splitu na godisnjem u tom terminu....mogao bih naletiti autom...
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Trenutačno članstvo - stanje   

[Vrh] Go down

Trenutačno članstvo - stanje
Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh] 
Stranica 1 / 1.